فرمانداری گمیشان
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > آخرین دستاورد های نظام و اقدامات دولت در شهرستان را تشریح کرد
صفحه نخست > اخبار فرمانداری / اخبار شهرستان / اخبار مناسبت ها / اخبار ویژه > آخرین دستاورد های نظام و اقدامات دولت در شهرستان را تشریح کرد

آخرین دستاورد های نظام و اقدامات دولت در شهرستان را تشریح کرد


1396 بهمن J. نويسنده: گمیشان

آخرین دستاورد های نظام و اقدامات دولت در شهرستان را تشریح کرد

 به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت دهه فجر؛ فرماندار گمیشان با حضور در نماز جمعه شهر گمیش تپه آخرین دستاورد های نظام و اقدامات دولت در شهرستان را تشریح کرد.

"امیرشیر توماج" فرماندار گمیشان گفت: مراسم متمرکز 63 پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزا با اعتبار 616 میلیارد و 436 میلیون ریال در دهه فجر امسال در سطح شهرستان گمیشان با حضور استاندار گلستان و معاون وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد.

توماج اضافه کرد: از مجموع 63 پروژه دهه فجر شهرستان، 49 پروژه عمرانی و 14 پروژه اقتصادی و اشتغالزا بوده است.

رییس ستاد بزرگداشت دهه فجر گمیشان تصریح کرد: اشتغال مهمترین برنامه دولت و رویکرد اصلی پروژه های اقتصادی است و در این راستا در دهه فجر امسال برای 192 نفر شغل ایجاد خواهد شد.

فرماندار گمیشان با اشاره به پروژه های مهم و اثرگذار شهرستان بیان داشت: زهکشی اراضی شمال گمیشان با اعتبار 200 میلیارد ریال، افتتاح مرکز جامع سلامت با اعتبار 16 میلیارد ریال، بهسازی و آسفالت جاده ناردانلی به سیمین شهر به طول 13 کیلومتر با اعتبار 38 میلیارد و 100 میلیون ریال، افتتاح ساختمان اداره بهزیستی با اعتبار 4 میلیارد و 800 میلیون ریال و افتتاح کارخانه تولید کود آلی ترشیز با اعتیار 35 میلیارد ریال از پروژه های مهم و شاخص شهرستان در دهه فجر انقلاب اسلامی سال 96 بوده است.

توماج بیان داشت: بعد از هفته دولت سال جاری و در طی 5 ماه اقدامات بی سابقه ای در شهرستان گمیشان انجام شده است که همه آن ها در جهت رفاه و توسعه مردم بوده است.

فرماندار گمیشان در بخش پایانی سخنان خود ضمن دعوت از مردم برای مشارکت در راهپیمایی 22 بهمن خاطرنشان کرد: مردم همیشه در صحنه و انقلابی شهرستان گمیشان قطعا بار دیگر با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن حماسه ای دیگر را خلق خواهند کرد.


 

آخرین دستاورد های نظام و اقدامات دولت در شهرستان را تشریح کرد

 

آخرین دستاورد های نظام و اقدامات دولت در شهرستان را تشریح کرد

 


 


بازگشت