فرمانداری گمیشان
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > 22 بهمن روز آغاز مردم سالاری دینی در کشور است
صفحه نخست > اخبار فرمانداری / اخبار بخشداری ها / اخبار شهرستان / اخبار مناسبت ها / اخبار ویژه > 22 بهمن روز آغاز مردم سالاری دینی در کشور است

22 بهمن روز آغاز مردم سالاری دینی در کشور است


1396 بهمن J. نويسنده: گمیشان

22 بهمن روز آغاز مردم سالاری دینی در کشور است

فرماندار گمیشان در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن اظهار داشت: 22 بهمن روز آغاز مردم سالاری دینی در کشور است.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر گمیشان؛ امیرشیر توماج در این راهپیمایی با تبریک 22 بهمن گفت: 22 بهمن روز استقلال و جمهوریت کشور عزیزمان ایران اسلامی می باشد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران با استقرار خود تحولی عظیم در جهان بوجود آورد و مهمترین شعار این انقلاب به رهبری امام راحل نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی بوده است.

توماج اضافه کرد: اختناق، خشونت، انحراف و دین ستیزی پیش از پیروزی انقلاب اسلامی در کشور موج می زد ولی با پیروزی انقلاب ایران، اسلام تولدی دوباره یافت.

فرماندار گمیشان ادامه داد: نهضتی که امام راحل برای ما به ارمغان آورده اند از دهه 40 آغاز شده و بر همه ثابت کرد که می توان پایه اسلام و قرآن یک حکومت اسلامی بوجود آورد.

نماینده عالی دولت در گمیشان خاطر نشان کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی ایران، کشور در همه زمینه ها پیشرفت های چشمگیری داشته است.

توماج بیان داشت: امروزه کشور ایران اسلامی با اقتدار انقلاب خود را به جهان صادر می کند و این افتخاری برای همه می باشد.

فرماندار گمیشان در بخش پایانی سخنان خود ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم همیشه در صحنه و مرزنشین شهرستان گمیشان بار دیگر با حضور پرشور و حماسی خود نشان دادند پایبند ارزش های ماندگار نظام و انقلاب بوده و مسیر امام راحل و شهدا را با لبیک گفتن به فرامین مقام معظم رهبری ادامه خواهند داد.

 

22 بهمن روز آغاز مردم سالاری دینی در کشور است

 

22 بهمن روز آغاز مردم سالاری دینی در کشور است

 

 

 

 

 


بازگشت