فرمانداری گمیشان
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > خیرین می توانند نقش اساسی در کارهای اجتماعی ایفا کنند
صفحه نخست > اخبار فرمانداری / اخبار ویژه > خیرین می توانند نقش اساسی در کارهای اجتماعی ایفا کنند

خیرین می توانند نقش اساسی در کارهای اجتماعی ایفا کنند


1398 مهر J. نويسنده: گمیشان

خیرین می توانند نقش اساسی در کارهای اجتماعی ایفا کنند

 

فرماندار گمیشان گفت : خوشبختانه این شهرستان در بخش بهداشت ، درمان و آموزش از ظرفیت های خیرین استفاده می نماید که این حرکت در بقیه حوزه ها هم می بایست تقویت شود.

چهارمین جلسه کارگروه تخصصی ، فرهنگی و اجتماعی گمیشان با حضور فرماندار و اعضای کارگروه در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گمیشان ؛ احمد دستمرد در چهارمین جلسه کارگروه تخصصی ، فرهنگی و اجتماعی گمیشان خاطر نشان کرد : کارهای اجتماعی حرکت هایی است که بصورت تدریجی صورت می گیرد و لازمه آن مستمر بودن آن است .

وی افزود : فضای سبز ، ارتقای شاخص فرهنگی ، ورزشی و هنری در شهرستان از مواردی است که مجموعه فرمانداری به صورت ویژه این مهم را رصد می نماید .

سهم 2درصدی گمیشان از دانش آموزان استثنایی

فرماندار گمیشان گفت : در شهرستان 16 هزار دانش آموز مشغول به تحصیل هستند که 2درصد از آنها را دانش آموزان استثایی تشکیل می دهند .

احمد دستمرد گذری هم بر استفاده آموزش و پرورش از ظرفیت خیرین زد و گفت : خوشبختانه طی چند ماه اخیر ، علاوه بر کلنگ زنی چند مدرسه در سطح شهرستان توسط خیرین مدرسه ساز ، در یکی از روستاهای بخش گلدشت ، کلنگ مدرسه استثنایی توسط خیر گلستانی به زمین زده شد که این خود نویدی برای مردم شهرستان است.


 


بازگشت