فرمانداری گمیشان
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > صرفه‌جویی در هزینه‌ها و حفظ و حراست از سرمایه ملی باید در اولویت باشد
صفحه نخست > اخبار فرمانداری > صرفه‌جویی در هزینه‌ها و حفظ و حراست از سرمایه ملی باید در اولویت باشد

صرفه‌جویی در هزینه‌ها و حفظ و حراست از سرمایه ملی باید در اولویت باشد


1398 بهمن J. نويسنده: گمیشان

صرفه‌جویی در هزینه‌ها و حفظ و حراست از سرمایه ملی باید در اولویت باشد

 

فرماندار گمیشان در جلسه کمیته حفاری شهرستان گفت: صرفه‌جویی در هزینه‌ها و حفظ و حراست از سرمایه ملی باید در اولویت باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گمیشان ؛ احمد دستمرد فرماندار شهرستان با اشاره به موضوعاتی در ارتباط با وظایف و فعالیت های دستگاه ها در نحوه انجام حفاریهای سطح شهر گفت : کلیه ادارات خدمات رسان باید با رعایت حریم خدماتی هر دستگاه ، در مسائل تأسیساتی و زیر بنایی همدیگر حساس بوده و هماهنگی لازم را با شهرداری ها و بخشداری های تابعه داشته باشند.

وی در ادامه افزود: هماهنگی بین دستگاهی موجب تسریع در عملیات اجرایی، جلوگیری از دوباره‌کاری، صرفه‌جویی در هزینه‌ها و حفظ و حراست از سرمایه ملی و رفاه حال شهروندان می‌شود.

مقام عالی دولت در شهرستان گمیشان افزود : ادارات و دستگاه های ذیربط بر روند عملکرد پیمانکاران در پروژه های دارای حفاری بیش از پیش نظارت کافی را داشته باشند.

دستمرد در پایان از دستگاه های خدمات رسان خواست تا قبل از هرگونه حفاری برای اجرای پروژه، گزارشی از زمان آغاز، نحوه اجرا و مشکلات احتمالی آن به فرمانداری ارائه نمایند تا از بروز موانع احتمالی جلوگیری شود .

در ادامه روسای دستگاههای خدمت رسان شهرستان نسبت به ارائه گزارش و مشکلات خود سخنانی را ایراد نمودند.

گفتنی است؛ جلسه کمیته حفاری شهرستان گمیشان با حضور فرماندار ، بخشداران و روسای دستگاههای خدمت رسان مستقر در شهرستان برگزار گردید.


بازگشت