فرمانداری گمیشان
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > جلسه توجیهی-آموزشی اعضای شعب اخذ رای بخش گلدشت
صفحه نخست > اخبار فرمانداری / اخبار انتخاباتی > جلسه توجیهی-آموزشی اعضای شعب اخذ رای بخش گلدشت

جلسه توجیهی-آموزشی اعضای شعب اخذ رای بخش گلدشت


1398 بهمن J. نويسنده: گمیشان

جلسه توجیهی-آموزشی اعضای شعب اخذ رای بخش گلدشت

 

به گزارش کمیته اطلاع رسانی فرمانداری گمیشان؛ جلسه توجیهی اعضای شعب اخذ رای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بخش گلدشت شهرستان گمیشان با حضور حسینی معاون فرماندار شهرستان، پقه بخشدار و اعضای هیات اجرایی و کلیه اعضای شعب برگزار شد.

سیدعلیرضا حسینی معاون فرماندار و رییس کمیته امنیت انتخابات شهرستان امانتداری اعضای شعب اخذ رای و صیانت از آرای مردم شده و هرگونه تبلیغ له یا علیه هر یک از نامزدها توسط مجریان انتخابات را مخالف مر قانون دانستند.

ایشان با اشاره بر استفاده از تمام ظرفیت ها و ابزار ها جهت برگزاری سالم و حضور حداکثری مردم در انتخابات ابراز کرد: وظیفه مجریان در انتخابات تلاش برای برگزاری انتخاباتی سالم و همراه با آرامش و امنیت است و همه باید برای برگزاری پر شور انتخابات بدون در نظر گرفتن علایق و سلایق شخصی در دهم اردیبهشت ماه تلاش کنند.
وی اظهار داشت: بر اساس فرآیندهای تعریف شده و جدول زمانبندی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، کارها با دقت در حال پیگیری است و مسائلی که بخواهد روند انتخابات را در این بخش با مشکل مواجه سازد، وجود ندارد.

در ادامه اعضای هیات اجرایی توضیحاتی در خصوص برخی قوانین و دستورالعملهای مرتبط با روز اخذ رای اعم از چگونگی ثبت نام و اخذ رای از رای دهندگان ،ساعت شروع، چگونگی تنظیم صورتجلسه و تکمیل آن و پلمپ صندوق اخذ رای را شرح و خواستار رعایت تمام موارد مذکور در روز رای گیری شدند.

در پایان اعضای شعب مسائل و مشکلات خود را مطرح نمودند.

جلسه توجیهی-آموزشی اعضای شعب اخذ رای بخش گلدشتبازگشت