فرمانداری گمیشان
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > پیام تبریک فرماندار گمیشان به مناسبت سی امین سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی
صفحه نخست > اخبار فرمانداری / اخبار مناسبت ها > پیام تبریک فرماندار گمیشان به مناسبت سی امین سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی

پیام تبریک فرماندار گمیشان به مناسبت سی امین سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی


1399 مرداد J. نويسنده: گمیشان

پیام تبریک فرماندار گمیشان به مناسبت سی امین سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی

 

"احمد دستمرد" فرماندار گمیشان با صدور پیامی ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود آزادگان را به میهن اسلامی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گمیشان، متن پیام به شرح ذیل است:

"بسم الله الرحمن الرحیم"
بیست و ششم مرداد سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است، روز سراسر افتخاری که بر صفحات زرین انقلاب حک شد و یاد آور ایامی است پر از شور، شادی و معطر به حضور دوباره عزیزانی که عطر شهیدان را با خود آوردند.
کارنامه سراسر افتخار این اسوه‌های استواری، الگویی جاودانه از جهاد و مقاومت است که حقانیت دفاع مقدس مردم ایران، عظمت اسلام و اقتدار ایران اسلامی را در برابر جهانیان به اثبات رسانده است.
بی تردید عنایت خاصه الهی مشمول این مؤمنان صدیق شده تا شأن و جایگاه رفیع آزادگان ارجمند در قلب و روح ملت ایران جاودانه بماند.
اینجانب ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و تبریک به محضر رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، ملت شریف ایران و تمامی آزادگان سرافراز به ویژه آزادگان سرافراز شهرستان گمیشان، آرزوی سلامتی و توفیق همه این عزیزان را تحت عنایت خاص حضرت ولیعصر (عج) را از درگاه ایزد متعال خواستارم.

احمد دستمرد
فرماندار شهرستان گمیشان


بازگشت