فرمانداری گمیشان
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > جلسه آموزشی نمایندگان فرماندار شعب اخذ رای گمیشان
صفحه نخست > اخبار فرمانداری / اخبار ویژه > جلسه آموزشی نمایندگان فرماندار شعب اخذ رای گمیشان

جلسه آموزشی نمایندگان فرماندار شعب اخذ رای گمیشان


1399 شهریور J. نويسنده: گمیشان

جلسه آموزشی نمایندگان فرماندار شعب اخذ رای گمیشان

 

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان گمیشان؛صبح امروز 18 شهریور ماه جلسه توجیهی آموزشی نمایندگان فرماندار شعب اخذ رای شهرستان گمیشان به ریاست فرماندار برگزار شد.

دستمرد فرماندار و رییس ستاد انتخابات شهرستان گمیشان گفت: وظیفه مندی و تعامل و هماهنگی که بین اعضای نظارت، بازرسی و اجرایی انتخابات شهرستان وجود دارد باعث شد انتخاباتی قانون مند و سالم در مرحله اول برگزار شود.

وی افزود: مرحله دوم انتخابات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همچنین رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود و از مردم درخواست می‌شود تا با ماسک و خودکار شخصی برای مشارکت در برگزاری انتخابات حاضر شوند.

رییس ستاد انتخابات گمیشان خطاب به نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای خاطر نشان کرد: داشتن توانایی جسمی، شرایط قانونی و عدم وابستگی نسبی و سببی با نامزدها، احساسی عمل نکردن و عدم اعمال گرایش فردی، امانت دار بودن و به معنای واقعی اهتمام جدی به قانون داشتن، از جمله ویژگی هایی است که نماینده فرماندار و بخشدار باید دارا باشد.

فرماندار گمیشان اضافه کرد: مردم برای استفاده از حق خود در انتخابات شرکت می‌کنند بنابراین باید به خوبی از حقوق مردم حراست شود و در این رابطه لازم است هریک از نمایندگان فرماندار دقت و حسایت بیشتری را در اجرای هرچه بهتر قوانین انتخاباتی از خود نشان دهند.

جلسه آموزشی نمایندگان فرماندار شعب اخذ رای گمیشان

 

جلسه آموزشی نمایندگان فرماندار شعب اخذ رای گمیشان

 


بازگشت